O společnosti

Společnost Mipesa, s.r.o. byla založena v roce 1992 za účelem dovozu a distribuce výrobků vybraných zahraničních značek do České Republiky. Za dobu svého více než 25 letého působení na trhu se z firmy MIPESA stal spolehlivý a profesionální dodavatel do státního i soukromého sektoru a to přímo nebo prostřednictvím naší široké distribuční sítě.

Naše společnost je dlouholetým dovozcem produktů firmy PELI™ Products S.L.U.

Dovoz a prodej produktů firmy PELI™ je hlavní částí našeho podnikání. Za dobu naší spolupráce se společností PELI™, která trvá již od roku 1997, se z naší firmy stal odborník na prodej a servis profesionálních svítilen, přenosných osvětlovacích systémů a speciálních odolných kufrů nejen pro profesionály z řad Hasičů, Policie a Armády ČR. Mezi naše zákazníky a obchodní partnery patří také české průmyslové podniky, fotografové, filmaři a další.

Již od začátku našeho působení na trhu spolupracujeme s německou firmou ANSMANN, výrobcem špičkových nabíječek, baterií a svítilen pro všední i profesionální použití.

Abychom rozšířili naši nabídku v oblasti speciální osvětlovací techniky, spolupracujeme se značkami ELSPRO (Německo) a AIRSTAR (Francie), předními výrobci LED osvětlovacích systémů, resp. LED osvětlovacích balónů.

Dlouhodobě zastupujeme francouzské firmy T.I.A., zabývající se produkcí filtračních zařízení, a firmy S.C.T. vyrábějící součásti keramika kov a keramické vysokonapěťově kondenzátory.

Se začátkem nového tisíciletí naše firma pro své zákazníky otevřela kamennou prodejnu, kde jsou k vidění a vyzkoušení všechny námi dodávané produkty. Zároveň disponujeme přehledným elektronickým obchodem, který Vám umožní nákup z pohodlí Vašeho domova.

Základními pilíři našeho podnikání jsou kvalita, proaktivní zákaznický přístup, dostatečné skladové zásoby a zajištění plné servisní podpory pro naše klienty.

Logo Peli
Ansmann
Airstar
Ansmann
Elspro

MIPESA s.r.o., Hyacintová 3265/7, 106 00 Praha 10 / otevírací doba: po - pá: 9:00 - 17:00 h
tel: +420 272 650 202, +420 272 655 140 / mobil: +420 737 279 612 / fax: +420 272 655 140 / e-mail: mipesa@mipesa.cz
DIČ: CZ48025151 / IČ: 48025151

shop.mipesa.cz /svitilny.cz / kufry.cz / electromem.cz / nabijecky.cz

PELI™ ochranná známka a všechny další registrované a / nebo neregistrované ochranné známky PELI™ patří společnosti PELI Products S.L.U., její mateřské společnosti, dceřiným společnostem a / nebo přidruženým společnostem.
Společnost Mipesa s.r.o. je dovozcem produktů PELI™ do ČR. Tento web je nezávisle vlastněn a provozován firmou Mipesa s.r.o.
© 2017-2024 Twin Design Studio, s.r.o.